Zakup Licencji

Aby zakupić licencję na jeden z naszych modułów, należy najpierw zainstalować moduł na sklepie. Instalacja modułu generuje SHOPID, który jest niezbędny do wykupienia licencji.

Dlaczego nie mogę kupić modułu przed instalacją?

Czasami zdarzają się przypadki, że klient, ma mało cierpliwości i nie chce (lub nie ma ochoty) instalować dodatkowego oprogramowania na swoim serwerze.
W związku z tym, stwierdziliśmy, że najlepszą metodą będzie jakoby wymuszenie instalacji modułu najpierw, a następnie - jak serwer jest kompatybilny z modułem - zakup modułu. Pozwala nam to zaoszczędzić nerwów i nam i klientowi. Nie ma u nas sytuacji “Kupiłem, a nie działa, chcę zwrotu pieniędzy, bo czuję się oszukany”. Jakoby wymuszoną opcją, jest wpierw zainstalowanie modułu i sprawdzenie czy działa.

Zainstalowałem/am moduł, co teraz?

licbox

  1. Wchodzimy w Konfigurację modułu, u góry widoczny jest ciemnoszary box, w którym jest przycisk [Przedłuż licencję] 1
  2. Zostajemy przkierowani na stronę DotPay, w celu realizacji płatności (nie będziemy tutaj wchodzili w szczegóły, jak realizować płatność poprzez Dotpay/Przelew bankowy ;) )

Aktywacja licencji - kiedy dostanę moduł?

Gdy DotPay potwierdzi zakończenie mailowo transakcji, wchodzimy na stronę modułu i klikamy przycisk [Odśwież / Sprawdź licencję]
Licencja automatycznie zostanie pobrana z naszego serwera i moduł zostanie aktywowany do pełnej wersji.

UWAGA: Po zakupieniu licencji, nie ma potrzeby wgrywania żadnego nowego modułu. Moduł sam, automatycznie aktywuje licencję. Wystarczy wykonać powyższy krok klikając przycisk [Odśwież / Sprawdź licencję]

TL;DR: Nie wysyłamy żadnego pliku licencji po zakupie, jest on automatycznie pobierany przez moduł.

Wersja demo

Nie wszystkie moduły aktywują licencję demo od razu po zainstalowaniu. Jednakże, w niektórych przypadkach istnieje możliwość przyznania licencji testowej.