Co daje moduł Carrefour?

Standardowo, PriceWars II nie obsługuje takich elementów jak mapowania i takiej opcji nie planujemy. Jednakże, operacje typu mapowania można wykonać za pomocą custom_functions

Jednakże, XML Carrefour wymaga albo zdefiniowania cech z odpowiednimi parametrami. Np cecha “Licencja” (licence), która wymagałaby jednej z następujących wartośći: angry_birds, ever_after_high, fc_barcelona, hannah_montana itp.

Jak wiadomo, nie każdy chciałby definiować takie wartości w swoim sklepie w cechach, bo klient tego nie zrozumie i/lub wyglądałoby to dziwnie.
Najlepszym wyjściem, byłoby wykorzystanie istniejących cech w sklepie, aby wygenerować odpowiednie wartości dla XML Carrefour.

Tutaj przychodzi z pomocą moduł Carrefour współpracujący z PriceWars II.
Oferuje on możliwość zmapowania istniejącego atrybutu i/lub cechy do wartości, które potrafi odczytać platforma Carrefour.

Ważne Zmapowanie cechy wymaga, aby zdefiniować odpowiednie atrybuty (zrozumiałe dla klienta) na sklepie. Moduł nie wyczaruje magicznie informacji na jakiej licencji jest dany produkt.

Przykład

Biorąc pod lupę licence możemy zrobić to następująco:

Używając cechy “Produkt na oficjalnej Licencji” z następująco zdefiniowanymi wartościami:

Podgląd cechy

Możemy wykonać następujące mapowanie

Mapowanie w module

Po wykonaniu operacji mapowania i zapisaniu ustawień moduł automatycznie doda do XML informacje w formacie wymaganym przez Carrefour na podstawie informacji przypisanych do produktu.

Jeśli dany produkt nie będzie posiadał przypisanej cechy “Produkt na oficjalnej Licencji” i wartości, to moduł nie doda do produktu tagu license